Adres gabinetu:
Inner Home
ul. Beliny-Prażmowksiego 25/6
31-514 Kraków

tel. 660-265-117
e-mail: fundacja@innerhome.pl

Grupa wsparcia dla osób w żałobie
We współpracy z Fundacją Nagle Sami prowadzimy spotkania grupy wsparcia dla osób, które straciły swoich najbliższych, zwłaszcza w nagłych wypadkach.

Grupa  została stworzona z myślą o tych, którzy stracili ukochane osoby i nie radzą sobie po ich śmierci. Żal, ból, rozpacz i lęk są tak ogromne, że potrzebna jest obecność innych. Nie każdy znajduje wsparcie w rodzinie i przyjaciołach. Wtedy osoby cierpiące czują się głęboko samotne i niezrozumiane. Grupa wsparcia jest miejscem, gdzie ludzie mogą otwarcie wyrażać swoje emocje oraz otrzymać akceptację i zrozumienie od innych. Uczestnicy grupy wsparcia są na różnych etapach żałoby, co jest szczególnie cenne dla tych, którzy w trudnej sytuacji znaleźli się niedawno. Osobom na początku żałoby łatwiej uwierzyć w siebie i w sens dalszego życia gdy widzą, że innym, mimo podobnych problemów, udało się odzyskać równowagę, wiarę i odbudować swoje życie.

Zapraszamy na grupę wsparcia dla osób w żałobie w całkowitej atmosferze akceptacji, troski i zrozumienia.

Spotkania są bezpłatne, odbywają się w co drugi poniedziałek miesiąca w godzinach 19:00-21:00 przy ul. Bernardyńskiej 9/2a w Krakowie. Grupa liczy do 8 osób.

Zgłoszenia: prosimy o kontakt mailowy i podanie swojego numeru telefonu na adres e-mail: krakow@naglesami.org.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr 660 265 117.

Spotkania prowadzą: Mariola Kijak - Tempska i Anetta Mackiewicz.


Serdecznie zapraszamy!
© Inner Home