Adres gabinetu:
Inner Home
ul. Beliny-Prażmowksiego 25/6
31-514 Kraków

tel. 660-265-117
e-mail: fundacja@innerhome.pl

Aktualności

I.
Trwa nabór do grupy  wsparcia dla osób w żałobie. Spotkania są bezpłatne. Kontakt: krakow@naglesami.org.pl .Zapraszamy!

II.

Gorąco zachęcamy do czytania portalu psychologicznego "PSYCHO- PUDEŁKO", na który składają się:

BLOG: http://innerhome.pl/blog/
Znajdziesz tu ciekawe artykuły na różnorodne tematy związane z psychologią. Niektóre z nich przede wszystkim przekażą Ci rzetelne informacje, inne skłonią do wyrażenia własnych poglądów i zainspirują do dyskusji, jeszcze inne będą źródłem wsparcia. Zapraszamy do lektury i dyskusji z naszymi autorami!

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do grona wolontariuszy prowadzących nasz blog - wyślij swoje CV i próbkę tekstu na adres: mariola@innerhome.pl. Jeśli chcesz opublikować swój pojedynczy artykuł - po prostu go przyślij, a my po analizie i korekcie - opublikujemy go na blogu wraz z informacją o Tobie i Twojej działalności.

FORUM: http://www.innerhome.pl/forum/index.php
Na tym forum możesz porozmawiać z innymi ludźmi o tym, co Cię trapi, zastanawia i nie daje spać po nocach, możesz podzielić się doświadczeniami na temat swoich problemów, przeżyć, własnej psychoterapii, możesz również pomóc innym uporać się z tym co Ty masz już szczęśliwie za sobą. Dla niektórych z Was może się okazać szczególnie cenne, że istnieje tu możliwość uzyskania darmowej porady specjalisty zajmującego się daną dziedziną psychologii. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Bądźmy w kontakcie - po to jest nasz portal.

Tworzy go zespół specjalistów i pasjonatów psychologii, o których możesz dowiedzieć się więcej klikając tutaj.


© Inner Home