Adres gabinetu:
Inner Home
ul. Beliny-Prażmowksiego 25/6
31-514 Kraków

tel. 660-265-117
e-mail: fundacja@innerhome.pl

Psychoterapia

Są problemy, w rozwiązaniu których może pomóc wyłącznie dobry psychoterapeuta. W naszym gabinecie psychologicznym znajdą Państwo zrozumienie oraz profesjonalną i skuteczną pomoc opartą na diagnozie osobowości w nurcie psychodynamicznym. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi formami terapii.

 

Psychoterapia indywidualna

Propozycja dla osób poszukujących indywidualnej pomocy, głębokiego zrozumienia źródeł swoich problemów oraz pełnego zaangażowania ze strony psychologa. Ta forma bazuje na relacji pomiędzy pacjentem a terapeutą i pozwala na poznanie natury osobowości pacjenta i wpływu wydarzeń z przeszłości na jego aktualny stan psychiczny oraz samopoczucie. Spotkania oparte są o paradygmat psychodynamiczny uwzględniający nieświadomą część życia psychicznego.

Oferta dla par

W trakcie tych spotkań skupimy się na Waszych relacjach partnerskich, budowaniu zaufania, poznawaniu wzajemnych oczekiwań i potrzeb, nauce konstruktywnej komunikacji i rozwiązywaniu konfliktów. Dzięki udziałowi we wspólnej terapii będziecie mogli poznać siebie znacznie lepiej i głębiej, co pomoże Wam stworzyć zgodny i szczęśliwy związek.

Pomoc dla młodzieży

Okres dojrzewania jest jednym z najtrudniejszych w życiu. Młody człowiek przeżywa mnóstwo wątpliwości na swój temat i na temat bliskich, rówieśników, swojej przyszłości. Nie zawsze potrafi porozmawiać o tym z rodzicami, nie zawsze ma też mądrych przyjaciół, którzy mogą dać wsparcie. Jeśli problemy zaczynają go przerastać, a rodzice nie wiedzą jak mu pomóc – warto zwrócić się po pomoc do psychologa, ponieważ problemy okresu dojrzewania mają wpływ na kształtowanie osobowości i radzenie sobie w dorosłym życiu.

Pomoc dla dzieci

Chroniczny smutek, lękliwość, nieśmiałość, brak apetytu, nadpobudliwość, brak koncentracji, wybuchy agresji – to tyko niektóre przejawy zaburzeń emocjonalnych u dzieci. Jeśli Twoje dziecko doświadcza tych lub innych problemów, warto zareagować jak najszybciej i zgłosić się do specjalisty. Psycholog dziecięcy dobierze najlepsze metody działania, zadba o poznanie podłoża psychicznego zaburzeń oraz zapewni małemu pacjentowi komfortowe warunki terapii - rozmowę, zabawę, rysunek.

Oferta dla rodzin

Szczęśliwa rodzina to taka, w której panuje wzajemne zrozumienie, akceptacja i wsparcie. Jeśli tak się nie dzieje, rodzina powinna jak najszybciej rozpocząć odbudowywanie pozytywnych relacji, gdyż stanowi ona najbliższe środowisko każdego człowieka i od jej stabilności zależą sukcesy zawodowe, postępy w szkole czy radzenie sobie w relacjach z bliskimi. Jeśli rodzina nie spełnia funkcji wspierającej, warto zadbać o profesjonalną terapię, w której każdy członek rodziny będzie mógł odzyskać poczucie bezpieczeństwa i ważności.© Inner Home